| İletişim | Künye | Arşiv/ Arama |
YUNUS EMRE İLÇE BAŞKANLIĞI YÖNETİMİ TANITILDI
YUNUS EMRE İLÇE BAŞKANLIĞI YÖNETİMİ TANITILDI
AK Parti Yunus Emre İlçe Başkanlığı Yönetimi, düzenlenen basın toplantısında tanıtıldı.
AK Parti Yunus Emre İlçe Başkanı Engin Yüksel, oluşturulan yeni Yunus Emre teşkilat kadrosunu yaptığı basın açıklaması ile basına ve kamuoyuna duyurdu. Toplantıya AK Parti Manisa İl Başkanı Murat Baybatur, AK Parti Büyük Şehir Belediye Başkan aday adayı Orkun Şıktaşlı ve aday adayı Mehmet Çerçi, AK Parti Şehzadeler Belediye Başkan aday adayı Zülfikar Gürcan ve partililer katıldı.

Toplantıda konuşan AK Parti Yunus Emre İlçe Başkanı Engin Yüksel, "Genel Başkanımız ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın 'İşimiz Hizmet Gücümüz Millet' sözünü kendimize şiar edinmiş bireyler olarak, ülkemiz ve milletimiz adına sorumluluklarımızın farkındayız. Şükürler olsun ki, bizlere diklenmeden dik durmayı öğreten, kararlılığı ile dünyada adından söz ettiren, dünya lideri olmuş bir lidere sahibiz. Böylesine büyük bir partinin Manisa Şehrimizin Yunus Emre İlçesi temsilcileri olarak, ilçemiz sınırları içerisinde, nerede, neye ihtiyaç var ise teşkilatımız ile bir ve beraber olarak orada olacağız. 18 Ağustos 2013 tarihinde yapılan istişareler neticesinde Ak Parti Genel Merkezi tarafından Yunus Emre İlçe Başkanlığına atandım. Öncelikle bu göreve şahsımı layık gören başta siz değerli dava arkadaşlarım olmak üzere genel merkezimizin çok kıymetli yöneticilerine, il başkanımıza ve milletvekillerimize çok teşekkür ediyorum." dedi.

İlk hedeflerinin Mart 2014 yerel seçimleri olduğunu belirten Yüksel, "Adını hoşgörü ve gönül insanı olan Yunus Emre'den alan ilçemiz için, bütün teşkilatımızla birlikte çalışacağız. Bu kentin sorunlarını en iyi biz biliyoruz. Bu kente en iyi belediye hizmetini getirecek olan kadrolarda Ak kadrolardır. Yerel seçimleri kazanarak Yunus Emre ilçemizi ve Manisa Büyükşehiri Ak Parti belediyeciliği ile buluşturacağız." şeklinde konuştu.

YENİ YÖNETİM KADROSU

Engin Yüksel, Tarkan Erdoğan, Metin Akçin, Şahin Ayan, Bahadır Say, Sena Hasboyacı, Muzaffer Necat, Serhat Çağ, Sezgin Avcı, İrfan Temur, Emrah Vardaroğlu, Zafer Ata, Fatih Yılmaz, Altan Savaşır, Engin Kora, Seçkin Aparı, Arda Pınar Yıldırım Yurtseven, Ramazan Akbayram, Fatih Katıöz, Hatice Daloğlu, Şükran Akış, Ahmet Kartal, Hüseyin Boztaş, Murat Kışlalı, Kadriye Evelek, Murat Aslan, Aydın Doğru, İsmail Sait Akaman, Mehmet Kudret Gürkan, Yasin Cesur.

Kategori : Siyaset
Tarih : 9/17/2013 08:30
Hit : 2265     DİĞER HABERLER


Anket :
E-Bülten :

Manisahaber.COM etkinlikleri ve yeniliklerden haberdar olmak için E-Listemize üye olun !

İstatistik :
Online
: 1524

Bugün
: ... ...

Toplam
: ... ...

E-Üye
: 79

Haber
: 2646

İlk Yayın Tarihi
: 03.01.2000

Sayfa Yükleme
: 0.02 sn

 
manisahaber.com | MANİSA | bilgi@manisahaber.com

© Copyright (2000 - 2014) manisahaber.com Tüm Hakları Saklıdır.

Facebook paylas  Twitter paylas  Google Plus paylas       
Y U K A R I